| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 31011 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 31015 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 31019 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 31022 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 31054 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 31310 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 33033 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 33130 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 33320 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 34012 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 34033 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 34108 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 34110 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 35011 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 37050 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 38020 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 38089 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 38232 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 38343 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 38602 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 38700 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 40 mm |
| Szélesség: | 35,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 24 mm |
| Tömeg: | 0,906 kg |
| Működési mód: | automatikus |
| Anyag: | Alumínium |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540527 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540562 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540828 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541106 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541409 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541456 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541457 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541614 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541615 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541669 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542235 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542600 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540573 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540574 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542925 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 24 mm |
| Tömeg: | 0,906 kg |
| Működési mód: | automatikus |
| Anyag: | Alumínium |
| Külső átmérő: | 70 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |




