| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 53 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Magasság: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 53,0 mm |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 31,0 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 53 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 10,3 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDHEG 407 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 53 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK179 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK180 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK241 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK243 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK245 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK320 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK321 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK322 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK396 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK475 |
| OE-számhoz: | 71736493 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Anyag: | Fém |
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 53 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 10,3 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDHEG 144 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29,0 mm |
| Szélesség: | 31,0 mm |
| Tömeg: | 0,234 kg |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 53,0 mm |
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 53 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| OE-számhoz: | 71736493 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő 1: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29,0 mm |
| Szélesség: | 31,0 mm |
| Tömeg: | 0,234 kg |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 53,0 mm |
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 53 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 29 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 53 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A3.000 |
| átmérő: | 53 mm |
| Szélesség: | 29 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A3.000 |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A3.000 |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A3.000 |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939A3000 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | 939A3000 |
| OE-számhoz: | 46352133 |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 31,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 53,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A3.000 |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 31,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 53,0 mm |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|





