| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő 1: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |
| Magasság 1: | 33,0 mm |
| Magasság 2: | 33,0 mm |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |
| Magasság 1: | 33,0 mm |
| Magasság 2: | 33,0 mm |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 10,0 mm |
| Külső átmérő: | 58,0 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| átmérő: | 58 mm |
| OE-számhoz: | RF5C12730 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 50 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 50 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 33,0 mm |
| Magasság 2: | 33,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 33,0 mm |
| Magasság 2: | 33,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |




