| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| átmérő: | 61 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK467 |
| OE-számhoz: | 71739801 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 27,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 61,0 mm |
| Magasság 1: | 27,5 mm |
| Magasság 2: | 27,5 mm |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27,5 mm |
| átmérő: | 61 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDHEG 372 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,28 kg |
| Szélesség: | 27,5 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 61 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Magasság: | 28 mm |
| Tömeg: | 0,25 kg |
| átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27,4 mm |
| Külső átmérő: | 61,4 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 27,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 27,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Szélesség: | 27,3 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| OE-számhoz: | 71739801 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 27,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27,5 mm |
| Anyag: | Acél |
| Belső átmérő: | 8,3 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 61 mm |
| Szélesség: | 28 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 16 XER |
| Motorkód: | B 16 XER |
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 16 XER |
| Motorkód: | B 16 XER |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A16XER/B16XER |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | A16XERB16XER |
| OE-számhoz: | 24436052 |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 27,5 mm |
| Magasság 2: | 27,5 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B 16 XER |
| Motorkód: | A 16 XER |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Magasság 1: | 28,5 mm |
| Magasság 2: | 33,7 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 28,5 mm |





