| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 34,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| OE-számhoz: | 55597415 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK107 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK108 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK109 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK153 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK154 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK215 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK348 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK434 |
| OE-számhoz: | 8941060012 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28,5 mm |
| Szélesség: | 34,5 mm |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 32,0 mm |
| Tömeg: | 0,6 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28,5 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |
| Magasság 1: | 31,0 mm |
| Magasság 2: | 34,5 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDHEG 43 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,5 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 12 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDHEG 430 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,25 kg |
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség 1: | 28,5 mm |
| Szélesség 2: | 31 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 65,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28,5 mm |
| Szélesség: | 34,5 mm |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 17 DTR |
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A17DTR |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | A17DTR |
| OE-számhoz: | 97309459 |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Magasság 1: | 31,0 mm |
| Magasság 2: | 34,5 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A17DTR |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | A17DTR |
| OE-számhoz: | 55597415 |
| Tömeg: | 0,6 kg |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 32,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |





