| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 178 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 2: | 46 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 175 mm |
| Anyag: | TPE (termoplasztikus elasztomer) |
| Külső átmérő: | 64 mm |
| Külső átmérő 1: | 20 mm |
| Külső átmérő 2: | 51 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 2: | 47 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 2: | 47 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Magasság: | 175 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 406684 |
| OE-számhoz: | 4066A2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 2: | 47 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 188 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő 1: | 16 mm |
| Külső átmérő 2: | 48 mm |
| Belső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 2: | 43 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Gumi |
| Hossz: | 166 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 175 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Belső átmérő 2: | 47 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 175 mm |
| D1: | 14 mm |
| D2: | 47 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |





