| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 76 mm |
| Tömeg: | 0,072 kg |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| belső átmérőtől 1: | 18 mm |
| Belső átmérőig 1: | 21 mm |
| belső átmérőtől 2: | 66 mm |
| Belső átmérőig 2: | 75 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 18 mm |
| Belső átmérőig 1: | 21 mm |
| belső átmérőtől 2: | 66 mm |
| Belső átmérőig 2: | 75 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 1142817 |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 138 mm |
| Belső átmérő 1: | 83 mm |
| Belső átmérő 2: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 132 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 21 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Magasság: | 82 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 1142811 |
| OE-számhoz: | 33209806556 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 42017SXSA11 |
| OE-számhoz: | 4705777 |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 85 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| D1: | 19 mm |
| D2: | 60 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 60 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 84 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 84 mm |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0036 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 83 mm |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0118 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 84 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0227 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 85 mm |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0043 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 89 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| mélyedési mélység 1: | 15,5 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0318 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 83 mm |
| Tömeg: | 0,21 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Tömeg: | 109 g |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,092 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 104 g |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 89 mm |
| Tömeg: | 0,116 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 97 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Belső átmérő 1: | 18 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Hossz: | 84 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | TDR000280 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 87 g |
| Hossz: | 83 mm |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 104 g |
| Hossz: | 84 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 83 mm |
| Tömeg: | 0,21 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Tömeg: | 109 g |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 76 mm |
| Tömeg: | 0,072 kg |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,092 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 104 g |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 89 mm |
| Tömeg: | 0,116 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 97 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Belső átmérő 1: | 18 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Hossz: | 84 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1 142 817 |
| OE-számhoz: | 2S61 4A084 DA |
| Szükséges darabszám: | 2 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 2S614A084CA |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1 142 816 |
| Szükséges darabszám: | 2 |




