| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Tömeg: | 160 g |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 18 mm |
| Belső átmérőig 1: | 21 mm |
| belső átmérőtől 2: | 66 mm |
| Belső átmérőig 2: | 75 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 23 mm |
| Belső átmérőig 1: | 27 mm |
| belső átmérőtől 2: | 73 mm |
| Belső átmérőig 2: | 83 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 23 mm |
| Belső átmérőig 1: | 27 mm |
| belső átmérőtől 2: | 73 mm |
| Belső átmérőig 2: | 83 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 18 mm |
| Belső átmérőig 1: | 21 mm |
| belső átmérőtől 2: | 66 mm |
| Belső átmérőig 2: | 75 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 21 mm |
| Belső átmérőig 1: | 25 mm |
| belső átmérőtől 2: | 80 mm |
| Belső átmérőig 2: | 92 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 21 mm |
| Belső átmérőig 1: | 25 mm |
| belső átmérőtől 2: | 80 mm |
| Belső átmérőig 2: | 92 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 116 mm |
| Anyag: | PVC |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 116 mm |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| Anyag: | PVC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 138 mm |
| Belső átmérő 1: | 83 mm |
| Belső átmérő 2: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 132 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 81 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | C9241JD0JB |
| OE-számhoz: | GD3822530 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Magasság: | 91 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | GD3822540 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 78 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0097 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 90 mm |
| Belső átmérő 1: | 23 mm |
| Belső átmérő 2: | 74 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 91 mm |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 91 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Tömeg: | 160 g |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 91 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |





