| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő 1: | 18 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Hossz: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 25 mm |
| Belső átmérőig 1: | 30 mm |
| belső átmérőtől 2: | 84 mm |
| Belső átmérőig 2: | 96 mm |
| Magasság: | 105 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 25 mm |
| Belső átmérőig 1: | 30 mm |
| belső átmérőtől 2: | 84 mm |
| Belső átmérőig 2: | 96 mm |
| Magasság: | 105 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő 1: | 18 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Hossz: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 102 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 81 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 161 mm |
| Belső átmérő 1: | 115 mm |
| Belső átmérő 2: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Magasság: | 83 mm |
| Belső átmérő 1: | 18 mm |
| Belső átmérő 2: | 53 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 102 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 81 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0390 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 83 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 18,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 83 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 18,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 102 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 81 mm |




