| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Anyag: | Műanyag |
| Hálózat méret: | 640 x 420 x 32 mm |
| Hálózathossz: | 640 mm |
| Hálózatszélesség: | 420 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Csatlakozás technika: | QF |
| Szívóátmérő 1: | 32 mm |
| Kipufogóátmérő 1: | 32 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 444 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Minőség: | IR PLUS |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatmélység: | mm |
| Hálózathossz: | mm |
| Hálózatszélesség: | mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 431 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 451 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 433 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| OE-számhoz: | 1K0121251L |
| Verzió: | Alternative |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 431 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Szívóátmérő: | 32 mm |
| Kipufogóátmérő: | 32 mm |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Fűtés/szellőzés: | nagy teljesítményű hűtővel szerelt járművekhez |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 451 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Csomagolási szélesség: | 12,00 cm |
| Nettó súly: | 3506 g |
| csomagolási magasság: | 54,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 81,0 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatszélesség: | 446 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Szívóátmérő: | 33 mm |
| Kipufogóátmérő: | 33 mm |
| Fűtés/szellőzés: | olajhűtő nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Hűtőfolyadék-szabályozó nélkül |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Tömeg: | 6,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 459 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Tömeg: | 3245 g |
| bruttó tömeg: | 5100 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 418 mm |
| Hossz: | 770 mm |
| Szélesség: | 470 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Tömeg: | 4,25 kg |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | PA 66 GF 30 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 445 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 428 mm |
| Hálózatmélység: | 26 mm |
| Szívóátmérő: | 32,5 mm |
| Kipufogóátmérő: | 32,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kiegyenlítő tartály nélkül |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Anyag: | Alumínium |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 445 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Kipufogóátmérő: | 32 mm |
| Szívóátmérő: | 32 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| OE-számhoz: | 1K0121251L |
| OE-számhoz: | 5K0121251J |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gyorscsatlakozókkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 439 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 454 mm |
| Szívóátmérő: | 33 mm |
| Kipufogóátmérő: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatszélesség: | 438 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 431 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 3245 g |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 459 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| bruttó tömeg: | 5100 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Szívóátmérő: | 32 mm |
| Kipufogóátmérő: | 32 mm |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 452 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0121251L |
| Anyag: | Alumínium |
| Verzió: | Alternative |
| Hűtő kivitel: | Mechanikusan rögzített hűtőbordák |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 433 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Fűtés/szellőzés: | nagy teljesítményű hűtővel szerelt járművekhez |
| Csomagolási hossz: | 81,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 12,00 cm |
| csomagolási magasság: | 54,00 cm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 451 mm |
| Hálózatmélység: | 34 mm |
| Nettó súly: | 3506 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,1 kg |
| Anyag: | Alumínium |
| Fűtés/szellőzés: | olajhűtő nélküli járművekhez |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Hűtőfolyadék-szabályozó nélkül |
| Szívóátmérő: | 33 mm |
| Kipufogóátmérő: | 33 mm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 446 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatmélység: | mm |
| Hálózathossz: | mm |
| Hálózatszélesség: | mm |




