VALEO 734413 hűtő, motorhűtés
Kauffer cikkszám: 734413-VAL
![VALEO 734413 VALEO 734413]()
Nagyítás
![VALEO 734413 VALEO 734413]()
Nagyítás
![VALEO 734413 VALEO 734413]()
Nagyítás
EAN: 3276427344134
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hálózatszélesség: | 446 mm |
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatmélység: | 32 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Szívóátmérő: | 33 mm |
| Kipufogóátmérő: | 33 mm |
| Fűtés/szellőzés: | olajhűtő nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Hűtőfolyadék-szabályozó nélkül |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Tömeg: | 6,1 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0121251L
AUDI: 5K0121251AA
AUDI: 5K0121251J
SEAT: 1K0121251L
SEAT: 5K0121251AA
SEAT: 5K0121251J
SKODA: 1K0121251L
SKODA: 5K0121251AA
SKODA: 5K0121251J
VW: 1K0121251L
VW: 1K0121253L
VW: 5K0121251AA
VW: 5K0121251J
VW (FAW): 5K0121251AA
VW (FAW): 5K0121251J
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
58006 Ft VTSZ / KN:
87089135