| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
Osram 7515 12V 21/5W, W21/5W, W3x16q Original izzó
Típus:
W21/5W
Foglalat:
W3x16q
Névleges feszültség:
12V
Névleges teljesítmény:
21/5 W
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Kötési mód: | Doboz |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Bosch 1 987 302 252 12V 21/5W, W21/5W, W3x16q Pure Light foglalat nélküli izzó
Típus:
W21/5W
Foglalat:
W3x16q
Névleges feszültség.
12V
Névleges teljesítmény:
21/5W
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,5 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1,75 W |
| Lámpa fajta: | LED |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Kötési mód: | Doboz |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Upgrade |
| Lámpa fajta: | LED |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16d |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16q |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Mennyiség: | 1 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| külön rendelendő | |
| Feszültség: | 1 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 55 W |
| Lámpa fajta: | H11 |
| Világításfajta: | Halogén |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | PGJ19-2 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | LED |
| Feszültség: | 1 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |




