| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W16W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W16W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5 |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Színes izzó: | átlátszó |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Mennyiség: | 10 |
| Forgalmi engedély fajta: | ECE vizsgálattal |
| Kötési mód: | Doboz |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W16W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | PY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | W21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | PY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | WY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Színes izzó: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | W21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W16W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Magasság: | 26,8 mm |
| átmérő: | 15,7 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | oldalsó beépítés |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1,8 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,4 W |
| Lámpa fajta: | LED |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Verzió: | Single Clam |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Verzió: | Standard |
| Verzió: | Trade Box |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Verzió: | Standard |
| Verzió: | Twin Retail |
| Lámpa fajta: | W16W |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W16W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 16 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Mennyiség: | 10 |




