| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | P21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAY15d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | PR21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAW15d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Színes izzó: | piros |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | P21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAY15d |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | P21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAY15d |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | P21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAY15d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | P21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAY15d |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Upgrade |
| Lámpa fajta: | LED |
| Mennyiség: | 1 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| külön rendelendő | |
| Feszültség: | 1 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | rögzített / nem cserélhető |




