| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
Osram 2723 12V 2,3W W2,3W W2x4,6d Original foglalat nélküli izzó
Típus:
W2,3W
Foglalat:
W2x4,6d
Névleges feszültség:
12V
Névleges teljesítmény:
2,3w
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W2,3W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Kötési mód: | Doboz |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Lámpa fajta: | W2,3W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | P21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BA15s |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | P21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BA15s |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Lámpa fajta: | W2,3W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | W2,3W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Lámpa fajta: | T5 |
| Magasság: | 20 mm |
| átmérő: | 5 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 2,3 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Verzió: | Standard |
| Verzió: | Trade Box |
| Mennyiség: | 10 |




