| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | 1146152 |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tengelyenként: | 2 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 0,600 kg |
| Csomagolási hossz: | 13,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 10,7 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Tömeg: | 0,32 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tengelyenként: | 2 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| csak a következővel együtt: | bearing + 3 x nut |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 0,52 kg |
| Tömeg: | 520 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tengelyenként: | 2 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 481 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Magasság: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 505 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Csapágy gyártó: | IMPERGOM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1096 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Alkatrészszám: | 4 |
| Csapágy gyártó: | IMPERGOM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 465 g |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 0,52 kg |
| Tömeg: | 520 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |




