| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Tengelyenként: | 2 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 1,500 kg |
| Csomagolási hossz: | 20 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,6 cm |
| csomagolási magasság: | 18,4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | MD-SB-9872 |
| Kötési mód: | doboz |
| Csomagolási hossz: | 20,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 18,4 cm |
| csomagolási magasság: | 7,3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | MD-SB-9858 |
| Kötési mód: | doboz |
| Csomagolási hossz: | 20,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 18,4 cm |
| csomagolási magasság: | 7,3 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 919 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1995 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1054 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 2191 g |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Magasság: | 31 mm |
| csak a következővel együtt: | bearing + 4 x nut |




