| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Színjelzés: | kék |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| OE-számhoz: | 31340606 S1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Külső átmérő: | 164 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Magasság: | 48 mm |
| csak a következővel együtt: | bearing + 3 x bolt |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Anyag: | Gumi |
| Anyag: | Fém |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 1,292 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1,32 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 745 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1,32 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Színjelzés: | kék |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| OE-számhoz: | 31340606 S1 |




