| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Mando/Niss/Tokico |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 57 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 57 mm |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 57 mm |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | MANDO |
| OE-számhoz: | 58102-28B00 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| átmérő: | 57 mm |
| OE-számhoz: | 5510165D10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 57 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 57 mm |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| Teljes készlet | |
| OE-számhoz: | 5510165D10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | NISSAN / TOKIKO |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 57 mm |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Verzió: | Kit+Piston+GuidePins |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 57 mm |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 57 mm |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 57 mm |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| Teljes készlet | |
| Verzió: | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 57 mm |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | 5510165D10 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 7 részes |
| Dugattyú ?: | 57 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | NISSAN / TOKIKO |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 8 részes |
| Dugattyú ?: | 54 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 58102-28B00 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | MANDO |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Alkatrészek száma: | 6 részes |
| Dugattyú ?: | 54 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Tokico/Mando |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 57 mm |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Verzió: | Kit+Piston |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 58 mm |
| Fékrendszer: | Kpw |
| Fékrendszer: | Mazda |
| Fékrendszer: | Sumitomo |
| Verzió: | Basic Parts |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 57 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyú nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 57 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nettó súly: | 0,04 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | SUMITOMO |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 343062,343063 |
| átmérő: | 57 mm |







