| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 140 °C |
| OE-számhoz: | 736410702400 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 140 °C |
| OE-számhoz: | 736410702400 |




