Így is ismerheti:
RepCon, Econoseal
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Gyártó korlátozás: | Ford |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 1 mm? |
| Csatlakozókivitel száma: | Code B |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |