| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó szélessége: | 2,8 mm |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Vezetékek száma: | 3 |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| Kábelkeresztmetszettől: | 0,75 mm? |
| Kábel keresztmetszetig: | 0,75 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| OE-számhoz: | 06A906433G |
| OE-számhoz: | 06A906433L |
| OE-számhoz: | 06A906433N |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kábelhossz: | 265 mm |
| Vezetékek száma: | 3 |
| Kábelkeresztmetszettől: | 0,75 mm? |
| Kábel keresztmetszetig: | 0,75 mm? |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó szélessége: | 2,8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0973723G |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 140 °C |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0973723G |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 140 °C |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |




