| Részletes adatok | |
|---|---|
| Aljzat kivitel: | anya |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Elfoglalt kontaktusok száma: | 3 |
| Vezetékek száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó szélessége: | 2,8 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| Gyártó korlátozás: | BMW |
| Gyártó korlátozás: | Volvo |
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kábelhossz: | 250 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 1 mm? |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




