| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 1,00 mm? |
| Érintkező felület: | cinkelt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +105 °C |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Anyag: | Kerámia |
| Szín: | fekete/fehér |
| Üzemi feszültségig: | 48 V |
| Terhelhetőség árammal: | 9 A |
| Forma: | megtört |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |