| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma (bemenet): | 3 érintkező |
| A dugós csatlakozások száma (kimenet): | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Jármű felszerelés: | Állófűtéssel szerelt járművekhez |
| Vezetékek száma: | 2 |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Kábelhossz: | 360 mm |
| Kábelkeresztmetszettől: | 0,5 mm? |
| Kábel keresztmetszetig: | 0,5 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| OE-számhoz: | 1K0965561 |
| OE-számhoz: | 1K0965561A |
| OE-számhoz: | 1T0965561 |
| OE-számhoz: | 3C0965561 |
| OE-számhoz: | 7N0965561 |
| OE-számhoz: | 7N0965561A |
| OE-számhoz: | 7N0965561B |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2221059 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| Csatlakozókivitel száma: | Code A |
| Kábelhossz: | 175 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 0,75 mm? |
| Érintkező felület: | ezüstözött |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




