| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Tömeg: | 0,060 kg |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| hőmérséklet-tartománytól: | 95 °C |
| hőmérséklet-tartománytól: | 102 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 84 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 91 °C |
| Szükséges darabszám: | 1 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kapcsolási pontól: | 102 °C |
| Kapcsolási pontól: | 97 °C |
| Kapcsolási pontig: | 87 °C |
| Kapcsolási pontig: | 97 °C |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0959481A |
| Menetméret: | M22x1,5 mm |
| Kapcsolási pont: | 87 °C |
| Kulcsnyílás: | 29 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kikapcs. pont: | 97 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| Kikapcs. pont: | 85 °C |
| Menetméret: | M22X1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 1J0 959 481 A |
| Kapcsolási pontig: | 84 °C |
| Kapcsolási pontig: | 91 °C |
| Kapcsolási pontól: | 95 °C |
| Kapcsolási pontól: | 102 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 22 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| fokozatok száma: | 2 |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| Kikapcs. pont: | 84 °C |
| bekapcsolási pont: | 102 °C |
| Kikapcs. pont: | 91 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | 29 |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0 959 481 A |
| Kapcsolási pontól: | 90 °C |
| Kapcsolási pontig: | 85 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kikapcs. pont: | 84 °C |
| Kikapcs. pont: | 91 °C |
| Menetméret: | M22x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| bekapcsolási pont: | 102 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| hőmérséklet-tartománytól: | 95 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 90 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Hossz: | 29 mm |
| Magasság: | 54,6 mm |
| Menetméret: | M22x1,5 |
| Kapcsolási pontól: | 102 °C |
| Kapcsolási pontig: | 87 °C |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0959481 |
| Menetméret: | M22x1,5 mm |
| Kapcsolási pont: | 90 °C |
| Szín: | barna |
| Kulcsnyílás: | 29 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kikapcs. pont: | 95 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kapcsolási pontól: | 95 °C |
| Kapcsolási pontig: | 90 °C |
| Dugasz színe: | barna |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22*1.5 |
| Kulcsnyílás: | S29 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | 87 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 97 °C |
| hőmérséklet-tartománytól: | 97 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 102 °C |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Kapcsoló: | kettős hőkapcsolóval |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Menetméret: | M 22 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| Kikapcs. pont: | 84 °C |
| Kulcsnyílás: | 30 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kapcsolási pontól: | 95 °C |
| Kapcsolási pontig: | 90 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemi feszültség: | 12 V |
| Kapcsolási pontól: | 84 °C |
| Kapcsolási pontól: | 91 °C |
| Kapcsolási pontig: | 95 °C |
| Kapcsolási pontig: | 102 °C |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szín: | fekete |
| Menetméret: | M22x1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Kapcsolási pontól: | 95 °C |
| Kapcsolási pontig: | 90 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M22 x 1,5 |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| 1. kapcsolási hőmérséklet-tartomány -tól: | 87 °C |
| 1. kapcsolási hőmérséklet-tartomány -ig: | 97 °C |
| 2. kapcsolási hőmérséklet-tartomány -tól: | 97 °C |
| 2. kapcsolási hőmérséklet-tartomány -ig: | 102 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 22 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0959481 |
| Menetméret: | M22x1,5 mm |
| Kapcsolási pont: | 90 °C |
| Szín: | barna |
| Kulcsnyílás: | 29 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kikapcs. pont: | 95 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1J0959481A |
| Menetméret: | M22x1,5 mm |
| Kapcsolási pont: | 87 °C |
| Kulcsnyílás: | 29 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kikapcs. pont: | 97 °C |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kikapcs. pont: | 90 °C |
| Menetméret: | M22x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22x1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| Kikapcs. pont: | 90 °C |
| Nettó súly: | 58 g |
| Csomagolási szélesség: | 6,70 cm |
| Csomagolási hossz: | 8,7 cm |
| csomagolási magasság: | 9,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 22x1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| bekapcsolási pont: | 102 °C |
| bekapcsolási pont: | 97 °C |
| Kikapcs. pont: | 87 °C |
| Kikapcs. pont: | 97 °C |
| Csomagolási szélesség: | 6,70 cm |
| Nettó súly: | 61 g |
| Csomagolási hossz: | 8,7 cm |
| csomagolási magasság: | 9,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BNM |
| Üzemi feszültség: | 12 V |
| Kulcsnyílás: | 29 |
| Szín: | fehér |
| Menetméret: | M22x1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22x1,5 |
| Kapcsolási pont: | 90 °C |
| Kapcsolási pont: | 95 °C |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kapcsolási pontól: | 95 °C |
| Kapcsolási pontig: | 90 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22*1.5 |
| Kulcsnyílás: | S29 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22x1.5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kikapcs. pont: | 90 °C |
| Csomagolási hossz: | 8,7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,70 cm |
| csomagolási magasság: | 9,20 cm |
| bekapcsolási pont: | 95 °C |
| Nettó súly: | 58 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 22x1.5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kikapcs. pont: | 87 °C |
| Kikapcs. pont: | 97 °C |
| Csomagolási hossz: | 8,7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,70 cm |
| csomagolási magasság: | 9,20 cm |
| bekapcsolási pont: | 102 °C |
| bekapcsolási pont: | 97 °C |
| Nettó súly: | 61 g |




