| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 8 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Vezérlőgombok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1107243 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Anyag: | Műanyag |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1007910 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Gyártó kizárás: | Quickdown |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Csatlakozók száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Vezérlőgombok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Gyártási évtől: | 200510 |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1363668 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Vezérlőgombok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 6 |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 55 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Tömeg: | 0,041 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1107243 |
| Beépítési oldal: | jobb első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1007910 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1363668 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| kapcsoló megvilágítás: | zöld |
| Vezérlőgombok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1459691 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb első |
| Szín: | fekete |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1459691 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 05.10.2005 |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkcióval |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 8 érintkező |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200509 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Vezérlőgombok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Csatlakozók száma: | 8 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Csatlakozók száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csatlakozók száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | komfort funkció nélkül |
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |




