| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | gyerekzár/ajtózár nélküli járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31334345 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31415675 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31453265 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31334348 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31415677 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | gyerekzárral/ajtózárral rendelkező járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 0,14 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 0,14 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Szín: | króm/fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 0,14 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | króm/fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Tömeg: | 0,14 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2014 |
| variant kódhoz: | L303 |
| variant kódhoz: | K701 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Külső/belső tükör: | elektr. tükörállításhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévig: | 2013 |
| variant kódhoz: | L302 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Vezérlőgombok száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Külső/belső tükör: | Kézzel lehajtható |
| Jármű felszerelés: | gyerekzár/ajtózár nélküli járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2014 |
| variant kódhoz: | HF01 |
| variant kódhoz: | L303 |
| variant kódhoz: | K701 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | HF02 |
| Variant kódhoz nem: | L302 |
| Variant kódhoz nem: | K702 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Vezérlőgombok száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2014 |
| variant kódhoz: | L302 |
| variant kódhoz: | K702 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | L303 |
| Variant kódhoz nem: | K701 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Vezérlőgombok száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévig: | 2013 |
| variant kódhoz: | L303 |
| variant kódhoz: | K702 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Vezérlőgombok száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jármű felszerelés: | Elektromos első és hátsó ablakemelővel szerelt járművekhez |
| Külső/belső tükör: | elektromosan behajtható |
| Jármű felszerelés: | gyerekzárral/ajtózárral rendelkező járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31415677 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31334346 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31453266 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal első |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31334345 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31334348 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31415677 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31415675 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31334345 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31334348 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31415675 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévig: | 2013 |
| variant kódhoz: | L302 |
| variant kódhoz: | K702 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | L303 |
| Variant kódhoz nem: | K701 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Vezérlőgombok száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2014 |
| variant kódhoz: | L303 |
| variant kódhoz: | K702 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | L302 |
| Variant kódhoz nem: | K701 |
| Beépítési oldal: | vezetőoldali |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Vezérlőgombok száma: | 8 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévig: | 2013 |
| variant kódhoz: | L302 |
| variant kódhoz: | K702 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | L303 |
| Variant kódhoz nem: | K701 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2014 |
| variant kódhoz: | HF01 |
| variant kódhoz: | L303 |
| variant kódhoz: | K701 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | HF02 |
| Variant kódhoz nem: | L302 |
| Variant kódhoz nem: | K702 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2014 |
| variant kódhoz: | L302 |
| variant kódhoz: | K702 |
| Blokk elválasztás | |
| Variant kódhoz nem: | L303 |
| Variant kódhoz nem: | K701 |
| Beépítési oldal: | bal első |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |




