| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02M911023GX |
| átmérő: | 54 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Feszültség: | 12 V |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 020911023F |
| átmérő: | 56 mm |
| Hossz: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02M911023GX |
| átmérő: | 54 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02E911287D |
| átmérő: | 52 mm |
| Hossz: | 71 mm |



| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 020911023F |
| átmérő: | 56 mm |
| Hossz: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02E911287D |
| átmérő: | 52 mm |
| Hossz: | 71 mm |




