| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A1.000 |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Utánállítás: | automatikus utánállítással |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50512681 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,04 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Modellévtől: | 2010 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A1.000 |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | fehér |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Szín: | fekete |
| Működési mód: | elektromos |
| OE-számhoz: | 46840510 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 75 mm |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453450 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201001 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,022 kg |
| Nettó súly: | 0,024 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szín: | szürke |
| Szín: | kék |
| Anyag: | Műanyag |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201001 |
| Ház színe: | barna |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,036 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Aljzat kivitel: | Lapos csatlakozó |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Működési mód: | mechanikus |
| Utánállítás: | automatikus utánállítással |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A1.000 |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| OE-számhoz: | 50 520 116 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Hossz: | 46 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | kék |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévig: | 2010 |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |
| Blokk elválasztás | |
| Modellévtől: | 2011 |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Feszültség: | 12 V |
| Ház színe: | fekete/fehér |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szín: | fekete |
| Gyártó korlátozás: | AM-Version |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | kék |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 95 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 22,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| elérhető a következő negyedévtől:: | 202603 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | kék |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | elektromos |
| OE-számhoz: | 52092117 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Verzió: | OE EQUIVALENT |
| OE-számhoz: | 60669020 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Verzió: | OE EQUIVALENT |
| OE-számhoz: | 46742976 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Mennyiség: | 1 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Gyártási évtől: | 201006 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453450 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 60816500 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50512681 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O./N.C. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,022 kg |
| Nettó súly: | 0,024 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201001 |
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | barna |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O./N.C. |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,036 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 60816500 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2011 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | kék |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Modellévtől: | 2010 |
| Ház színe: | fehér |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Szín: | fekete |
| Működési mód: | elektromos |
| OE-számhoz: | 46840510 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Modellévtől: | 2010 |
| Ház színe: | kék |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | elektromos |
| OE-számhoz: | 52092117 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház színe: | barna/kék |
| Rögzítési mód: | bajonett |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| Modellévtől: | 2010 |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Utánállítás: | automatikus utánállítással |
| Dugasz színe: | fekete |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A1.000 |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Működési mód: | elektromos |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 453450 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50512681 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 22,5 g |





