| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Hossz: | 63 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| Sebességváltó szám: | F40 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Sebességváltó szám: | D20 |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1239125 |
| Menetméret: | M12X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1.25 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 63 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,5 |
| Menethossz: | 12,4 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Sebességváltó szám: | F17 |
| Sebességváltó szám: | M32 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 71740080 |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Működési mód: | elektromos |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| Ház színe: | fekete |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 90542117 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Menetméret: | M 12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Nettó súly: | 0,046 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Külső menet: | M12 x 1,5 mm |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Menetméret: | M12x1.25 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1239125 |
| Menetméret: | M12X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Nettó súly: | 0,046 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Anyag: | Alumínium |
| OE-számhoz: | 12 39 271 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Sebességváltó szám: | D20 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |




