| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | barna |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Működtetési mód: | nyomó működtetés |
| Szín: | barna |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | barna |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,030 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Külső menet: | M12 x 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | barna |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 02K 945 415 K |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02K945415K |
| Menetméret: | M12X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | barna |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Ház színe: | barna |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 14x1 |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 67 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Kombinált kapcsoló funkció: | választó |
| Működési mód: | elektromos |
| Működési mód: | mechanikus |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 57 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,043 kg |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M14x1.0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 02K945415K |
| Menetméret: | M12X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Ház színe: | barna |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 66 mm |
| Ház anyaga: | Acél |
| Dugasz színe: | fehér |
| Menetméret: | M12x1,5 mm |
| Szín: | barna |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 03/08 |
| Ház színe: | barna |
| OE-számhoz: | 02K945415K |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 31/03/2008 |
| Szín: | fekete |
| Kulcsnyílástól: | 22 mm |
| Külső menet: | M12x1,5 mm |
| Menetméret: | M12X1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 66 mm |
| Ház anyaga: | Acél |
| Dugasz színe: | fehér |
| Menetméret: | M12x1,5 mm |
| Szín: | barna |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 6Y-1-100635 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Szín: | fekete |
| Menetméret: | M14x1,0 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |





