| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert NEM kell betanítani/frissíteni |
| Világításfajta: | Xenon |
| Feszültség: | 12 V |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Világításfajta: | Xenon |
| Verzió: | OE |
| alternatív termék: | 0896001 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Világításfajta: | Xenon |
| OE-számhoz: | 13278005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Világításfajta: | Xenon |
| OE-számhoz: | 5M0 907 391 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert NEM kell betanítani/frissíteni |
| Világításfajta: | Xenon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Jármű felszerelés: | Xenonfénnyel szerelt járművekhez |
| Verzió: | IAM |
| alternatív termék: | 0896023 |




