| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 298 mm |
| Ház átmérő: | 242 mm |
| Belső átmérő: | 36 mm |
| Magasság: | 60,5 mm |
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 298 mm |
| Ház átmérő: | 242 mm |
| Belső átmérő: | 36 mm |
| Magasság: | 60,5 mm |
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Agy belső ?: | 36,45 mm |
| Agy rögzítőfurat ?: | 12,5 mm |
| Agy külső ?: | 104 mm |
| Agy lyukkör ?: | 73 mm |
| A kerékagynál található rögzítő furatok száma: | 8 |
| Tengelykapcsoló nyomólap lyukkör ?: | 260 mm |
| Futófelület belső átmérő: | 153,3 mm |
| Tengelykapcsoló nyomólap külső átmérő: | 243 mm |
| A kuplung nyomólapnál található rögzítő furatok száma: | 6 |
| Fogszám: | 112 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 298 mm |
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 298 mm |
| Ház átmérő: | 242 mm |
| Belső átmérő: | 36 mm |
| Magasság: | 60,5 mm |
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Jármű felszerelés: | kézikapcsolású váltóval szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | vezetőcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | súrlódó tárcsával |
| rögzítő furatok száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Jármű felszerelés: | kézikapcsolású váltóval szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | vezetőcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | súrlódó tárcsával |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 298 mm |
| Magasság: | 60,5 mm |
| Ház átmérő: | 242 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 297 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Kéttömegű lendkerék vizsgálata és felújítása szükség szerint |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| Ház átmérő: | 253 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| átmérő: | 240 mm |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Meghúzási nyomaték: | 171 Nm |
| Tömeg: | 12,235 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Jótállás: | 3 év garancia |




