| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 10 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Tömeg: | 13,65 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 1874 000 051 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG2608243 |
| Jótállás: | 3 év garancia |




