| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 241 mm |
| Belső átmérő: | 151 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | MF240 |
| átmérő: | 240 mm |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 240 mm |
| Műszaki információs szám: | TBFP |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240,0 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 239 mm |
| Belső átmérő: | 160 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 240 mm |
| Jellemző méret: | MF240 |
| Jótállás: | 3 év garancia |




