| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 215 mm |
| Belső átmérő: | 150 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 150 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | M225 |
| átmérő: | 225 mm |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 225 mm |
| Műszaki információs szám: | TBVP |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 150 mm |
| Lyukkörátmérő: | 260 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 225 mm |
| Jellemző méret: | M225 |
| Jótállás: | 3 év garancia |




