| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | M215 |
| átmérő: | 215 mm |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 217 mm |
| Műszaki információs szám: | TBVR |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 218 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 215 mm |
| Jellemző méret: | M215 |
| Jótállás: | 3 év garancia |




