| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 5 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 19A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 21A |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | DTFR 12B140 MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Typ Z2 |
| Gyártói engedély: | MAN 341 Typ GA1 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | MB 235.8 |
| Gyártói engedély: | Scania STO 1:1G |
| Gyártói engedély: | MB 235.9 |
| Gyártói engedély: | Scania STO 2:0A FS |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 02B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | Volvo 97312 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12L |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12N |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 16F |
| specifikáció: | API Other GL-4 |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| specifikáció: | API Other MT-1 |
| specifikáció: | SAE J2360 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-4/GL-5 + LS |
| Olajgyártó javaslat: | FORD WSS-M2C200-C/C2 |
| Olajgyártó javaslat: | VW G50/G51 |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| olaj: | Szintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-Y |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hipoid fogazású váltóhoz |
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-140 |
| Gyártói engedély: | API GL5 |
| Olajgyártó javaslat: | 12D |
| Olajgyártó javaslat: | 16G |
| Olajgyártó javaslat: | 21D |
| Olajgyártó javaslat: | BMW Hinterachsgetrie |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSL-M2C 192-A |
| Olajgyártó javaslat: | Scania STO 1:0 |
| Olajgyártó javaslat: | VME |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 05D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hipoid fogazású váltóhoz |
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | API GL4/GL5/MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | 08 |
| Olajgyártó javaslat: | 16B |
| Olajgyártó javaslat: | 17B |
| Olajgyártó javaslat: | 19B |
| Olajgyártó javaslat: | DAF |
| Olajgyártó javaslat: | Eaton |
| Olajgyártó javaslat: | MAN M 3343 Typ M |
| Olajgyártó javaslat: | Scania STO 1:0 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 02B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | API GL5 |
| Gyártói engedély: | MIL-L 2105 C/2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hipoid fogazású váltóhoz |
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | API GL4/GL5/MT-1 |
| Olajgyártó javaslat: | 05A |
| Olajgyártó javaslat: | 12L |
| Olajgyártó javaslat: | 12N |
| Olajgyártó javaslat: | 16F |
| Olajgyártó javaslat: | 17B |
| Olajgyártó javaslat: | 19C |
| Olajgyártó javaslat: | 21A |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 22 2 365 987 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.8/235.11 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-PRF 2105 E |
| Olajgyártó javaslat: | SAE J 2360 |
| Olajgyártó javaslat: | Synthetik OSP |
| Olajgyártó javaslat: | Volvo 97312 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 02B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | Szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | Szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |


Motul Gear 300 75W-90 hajtóműolaj, váltóolaj, 1lit. 100118
Jóváhagyások és minősítések:
API GL-5
Viszkozitás:
75W-90
Motul cikkszám:
100118
Kiszerelés:
1 liter




