Valeo 402402 fékfolyadék, fékolaj DOT4 500ml
Magas minőségű, glikol alapú fékfolyadék, minden DOT3 vagy DOT4 minősítésű fékfolyadék helyett használható.
Alacsony viszkozitása révén ifejezetten alkalmas ESP-vel szerelt járművekben való alkalmazásra.
Kiszerelés:
500ml
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 0,5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 0,58 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 5.1 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 0,5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 265 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 0,6 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 1 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 1,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 5.1 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 1 l |
| Száraz selymesedési pont: | 265 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 1,14 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Kötési mód: | Kanna |
| Tömeg: | 5,55 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Térfogat: | 0,5 l |
| Kötési mód: | Palack |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Térfogat: | 1 l |
| Kötési mód: | Palack |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Térfogat: | 5 l |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 5.1 |
| Térfogat: | 1 l |
| Kötési mód: | Palack |
Maxgear 000406 fékfolyadék, fékolaj, DOT4 1lit
Magas minőségű, glikol alapú fékfolyadék, minden DOT4 minősítésű fékfolyadék helyett használható
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Kötési mód: | Palack |
| Térfogat: | 1 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
Maxgear 000407 fékfolyadék, fékolaj, DOT4 3lit
Magas minőségű, glikol alapú fékfolyadék, minden DOT4 minősítésű fékfolyadék helyett használható
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Kötési mód: | Kanna |
| Térfogat: | 3 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
Maxgear 36-0047 fékfolyadék, fékolaj, DOT4 1lit
Magas minőségű, glikol alapú fékfolyadék, minden DOT4 minősítésű fékfolyadék helyett használható
Kiszerelés:
500ml
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Kötési mód: | Palack |
| Térfogat: | 0,5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 0,45 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 0,53 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 20 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Kötési mód: | Kanna |
| Tömeg: | 22,47 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 5.1 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 265 °C |
| Kötési mód: | Kanna |
| Tömeg: | 5,6 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 3 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 0,5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 215 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 0,53 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 4+ |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 0,5 l |
| Száraz selymesedési pont: | 245 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 0,59 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| DOT-szerinti specifikáció: | DOT 3 |
| Vegyi tulajdonságok: | szintetikus |
| Térfogat: | 0,45 l |
| Száraz selymesedési pont: | 215 °C |
| Kötési mód: | Palack |
| Tömeg: | 0,51 kg |




