| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 5 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| olaj: | szintetikus olaj |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | MAN 342 Typ S1 |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 05A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 12B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 17B |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 19A |
| Gyártói engedély: | ZF TE-ML 21A |
| specifikáció: | API Other GL-5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártói engedély: | API GL-5 |
| Olajgyártó javaslat: | MIL-L-2105 D |
| Olajgyártó javaslat: | VW TL 521 45-Y |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| olaj: | Részszintetikus olaj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitási osztály: | 75W-90 |
| Gyártói engedély: | API GL4 |
| Olajgyártó javaslat: | BMW MTF LT-4 |
| Olajgyártó javaslat: | ESD-M2C 186-A |
| Olajgyártó javaslat: | Ford ESD-M2C 175-A |
| Olajgyártó javaslat: | Ford WSD-M2C 200-C |
| Olajgyártó javaslat: | G 005 000 |
| Olajgyártó javaslat: | G 052 145 |
| Olajgyártó javaslat: | G 052 157 |
| Olajgyártó javaslat: | G 052 190 |
| Olajgyártó javaslat: | G 052 911 |
| Olajgyártó javaslat: | G 50 |
| Olajgyártó javaslat: | G 51 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 235.72 |
| Olajgyártó javaslat: | VW 501 50 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| API specifikáció: | GL-4 |
| API specifikáció: | GL-5 |
| specifikáció: | MIL-L 2105 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-85 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| API specifikáció: | GL-5 |
| Szín: | sárga |
| Térfogat: | 1 l |
| SAE viszkozitás: | 75W-90 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |


Motul Gear 300 75W-90 hajtóműolaj, váltóolaj, 1lit. 100118
Jóváhagyások és minősítések:
API GL-5
Viszkozitás:
75W-90
Motul cikkszám:
100118
Kiszerelés:
1 liter




