| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 233652 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 233651 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| A következő vázszámtól (VIN): | 233652 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200305 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | rossz úti kivitel nélküli járművekhez |
| Tengelyenként: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| A következő vázszámig (VIN): | 233651 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Gyártási évig: | 200402 |
| Futómű: | Emelt padlómagasság nélküli járművekhez |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 0,600 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 18 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Gyártási évtől: | 200402 |
| Futómű: | Emelt padlómagasság nélküli járművekhez |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 0,400 kg |
| Csomagolási hossz: | 22 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 18 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| A következő vázszámig (VIN): | 233651 |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200306 |
| Gyártási évig: | 200707 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Futómű: | rossz úti kivitel nélküli járművekhez |
| Tengelyenként: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | GJ6A34015A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 233651 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 233652 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 0,0116 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Tömeg: | 245 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Gyártási évig: | 200305 |
| Futómű: | rossz úti kivitel nélküli járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Gyártási évtől: | 200306 |
| Gyártási évig: | 200707 |
| Futómű: | rossz úti kivitel nélküli járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműtípus: | 6 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| A következő vázszámtól (VIN): | 233652 |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Gumi |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Tömeg: | 300 g |
| Alkatrészszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 0,0116 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Tömeg: | 245 g |




