| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Tengelyenként: | 1 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 23 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200107 |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 28 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 0,027 kg |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Szín: | piros |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200107 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 90 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Hossz: | 46 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 0,044 kg |
| Szín: | sárga |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 46 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Hossz: | 46 mm |
| Tömeg: | 0,046 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Szín: | piros |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 56243-VC220 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | 54613-VB002 |
| Szélesség: | 35 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 19,7 mm |
| teljes hossz: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Tömeg: | 9 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200107 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 19,5 mm |
| Külső átmérő: | 42 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200107 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 23 mm |
| Külső átmérő: | 46,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 46 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 46 mm |
| Belső átmérő: | 19,5 mm |
| Külső átmérő: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200107 |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200107 |
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 25 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Beépítési oldal: | belül |
| Belső átmérő: | 20 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,052 kg |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 46 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Beépítési oldal: | belül |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |











