| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 26 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 38 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| stabilizátorátmérő: | 26,5 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Hossz: | 38 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| OE-számhoz: | 350621 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| csak párban cserélendő | |
| Forma: | hornyolt |
| Tengelyenként: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 38 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Anyag: | Gumi |
| Anyag: | Fém |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Tömeg: | 66 g |
| Belső átmérő: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| stabilizátorátmérő: | 42 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Garancia: | 3 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 38 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 38 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 24 mm |
| Beépítési oldal: | belül |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Vastagság 1: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Vastagság 1: | 39 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 46,5 mm |
| Hossz: | 38 mm |
| Tömeg: | 65 g |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 70 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 38 mm |
| Szélesség: | 42,0 mm |
| Belső átmérő: | 25,0 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 50,0 g |
| Hossz: | 37,5 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Anyag: | Gumi |
| Anyag: | Fém |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | fekete |
| Tömeg: | 65 g |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Tömeg: | 89 g |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 80 g |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| teljes hossz: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 38 mm |
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Vastagság 1: | 39 mm |







