| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,155 kg |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Tömeg: | 0,21 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | karosszéria felőli |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Tömeg: | 0,262 kg |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 90 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Szín: | sárga |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 90 |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Külső átmérő: | 46 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Szín: | sárga |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Tömeg: | 0,81 kg |
| Hossz 1: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Hossz 2: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Tömeg: | 0,442 kg |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Szükséges darabszám: | 1 |




