| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Hossz 1: | 115 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Magasság: | 57 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| OE-számhoz: | 11710-60A01 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,546 kg |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Hossz 1: | 143 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 11 mm |
| Hossz: | 142 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Menetméret: | M10x1.25 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Beépítési mag.: | 128 mm |
| Rögzítő pontok távolsága: | 32 mm |
| A rögzítő pontok száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Rögzítő pontok távolsága: | 94 mm |
| Beépítési mag.: | 61 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 114 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Magasság: | 56 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1184 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1171065D10 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 1051 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1171085C00 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 533 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 114 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Magasság: | 56 mm |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,302 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Csapágyazás típusa: | hidracsapágy |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Részletes adatok |
|---|







