| Részletes adatok | |
|---|---|
| Erősített kivitel | |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Hossz 2: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,296 kg |
| Hossz 1: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Hossz 1: | 50 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 0,303 kg |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Hossz 2: | 41 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Külső átmérő: | 6 mm |
| Szín: | piros |
| Tömeg: | 0,248 kg |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Szín: | piros |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Tömeg: | 0,278 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,316 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 319 g |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Hossz: | 40 mm |
| teljes hossz: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 37 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,316 kg |




