| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,087 kg |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz 1: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Hossz 2: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Külső átmérő: | 49 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | tengely mögött |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Magasság 1: | 60 mm |
| Magasság 2: | 46 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,2 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | SCR-6557 |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Magasság 1: | 48,1 mm |
| Magasság 2: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Tömeg: | 0,33 kg |
| Hossz 1: | 60 mm |
| Hossz 2: | 46 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,2 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | a tengely előtt |
| Beépítési oldal: | tengely mögött |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 49 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 49 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,295 kg |
| Magasság 1: | 46,6 mm |
| Magasság 2: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 50,3 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 295 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz 2: | 28 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 90 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Szín: | sárga |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Hossz 1: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Blokk elválasztás | |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Hossz 1: | 50 mm |
| Hossz 2: | 40 mm |
| Erősített kivitel | |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Tömeg: | 0,296 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | alul |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Tömeg: | 0,345 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Külső átmérő: | 51 mm |
| Szín: | piros |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,303 kg |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Hossz 2: | 41 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Hossz 1: | 50 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,248 kg |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Külső átmérő: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Szín: | piros |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Zsírsapkával |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Kormány típus: | hosszlengőkarhoz |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Szín: | piros |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Tömeg: | 0,278 kg |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | SCR-6556 |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 49 mm |
| Magasság 1: | 48,2 mm |
| Magasság 2: | 35 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | belül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 50,3 mm |
| Magasság 1: | 46,6 mm |
| Magasság 2: | 60 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,2 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rúd/kar: | támasztó rúdhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,2 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 49 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 60,5 mm |
| Kormány típus: | hosszlengőkar |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Külső hossz: | 50 mm |
| Belső hossz: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,316 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 50,2 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 319 g |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Hossz: | 40 mm |
| teljes hossz: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kívül |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 286 g |
| Hossz 1: | 46 mm |
| Külső átmérő: | 50 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| teljes hossz: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 37 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,295 kg |
| Magasság 1: | 46,6 mm |
| Magasság 2: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 50,3 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 295 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 60,5 mm |
| Kormány típus: | hosszlengőkar |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Külső hossz: | 50 mm |
| Belső hossz: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,316 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 50,2 mm |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 60,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 48 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 48 mm |










