| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 341 mm |
| Külső átmérő: | 106 mm |
| Tömeg: | 2,15 kg |
| Vastagság 1: | 11,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 5 év garancia |
| Hossz: | 365 mm |
| Külső átmérő: | 105,0 mm |
| Belső átmérő 1: | 60 mm |
| Belső átmérő 2: | 82 mm |
| huzalátmérő: | 11,1 mm |
| Menetek száma: | 9,7 |
| Tömeg: | 2,300 kg |
| Csomagolási hossz: | 41,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,1 cm |
| csomagolási magasság: | 15,2 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 341 mm |
| Külső átmérő: | 106 mm |
| Vastagság: | 11,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 341 mm |
| Külső átmérő: | 106 mm |
| huzalátmérő: | 11,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 341 mm |
| Külső átmérő: | 106 mm |
| Vastagság: | 11,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| huzalátmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Vastagság: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Vastagság: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Vastagság: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Tömeg: | 3,07 kg |
| Vastagság 1: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Menetek száma: | 7,3 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| huzalátmérő: | 15,3 mm |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 328 mm |
| Külső átmérő: | 114 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 5 év garancia |
| Hossz: | 305 mm |
| Külső átmérő: | 112,8 mm |
| Belső átmérő 2: | 73 mm |
| huzalátmérő: | 14,7 mm |
| Menetek száma: | 8,5 |
| Tömeg: | 3,500 kg |
| Csomagolási hossz: | 41,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,4 cm |
| csomagolási magasság: | 15 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Hossz: | 341 mm |
| Külső átmérő: | 106 mm |
| Vastagság: | 11,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 322 mm |
| Külső átmérő: | 115 mm |
| Menetek száma: | 7,3 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| huzalátmérő: | 15,3 mm |
| csak párban cserélendő | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 328 mm |
| Külső átmérő 1: | 114 mm |
| huzalátmérő: | 14,8 mm |
| Tömeg: | 2,9 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Hossz: | 344 mm |
| Külső átmérő 1: | 106 mm |
| huzalátmérő: | 11,5 mm |
| Tömeg: | 2,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| a következő járműfelszereltségű sorozathoz/változathoz nem: | XL 7 |
| Hossz: | 340 mm |
| Külső átmérő 1: | 105 mm |
| Vastagság: | 11,9 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Nettó súly: | 2,1 kg |
| Új alkatrész | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| csak párban cserélendő | |
| Hossz: | 323 mm |
| Külső átmérő: | 112 mm |
| huzalátmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| a következő járműfelszereltségű sorozathoz/változathoz nem: | XL-7 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| a következő járműfelszereltségű sorozathoz/változathoz nem: | XL-7 |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Rugóforma: | Csavarrugó |




