| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Külső átmérő: | 104 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Vastagság: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | 1. elsőtengely kétoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely fent |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,108 kg |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Shore-A keménységi jellemző alaptest: | 80 |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Vastagság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 104 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Szín: | piros |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | 1. elsőtengely kétoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely fent |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | alul |
| Magasság: | 10 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szükséges darabszám: | 2 |







